Açıklama

Asıl adı Uğur Uras Ustaoğlu olan ancak sahne adıyla bildiğimiz İkiye On Kala Tekirdağ konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Müzik hayatına 2014 yılında Bornova’da başlayan genç sanatçı şimdilerde kendi hayat hikayelerinden oluşan şarkılarıyla halkın beğenisini kazanıyor. “Düşersem Tut Beni” “İyi Ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar” “Kafamda Kentsel Dönüşümler” “Bütün İstanbul Biliyo” gibi şarkılarıyla kısa sürede halkın gönlünde taht kuran sanatçı 2022’de vereceği konserlere devam ediyor. 14 Mayıs 2022 tarihinde Pikap Sahne Tekirdağ’da gerçekleşecek İkiye On Kala Tekirdağ konseri için ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Biletleri Biletix’de tek kategoride 89.50 TL olarak satışa çıkan Tekirdağ İkiye On Kala konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • İkiye On Kala Tekirdağ konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Tekirdağ İkiye On Kala konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • İkiye On Kala Tekirdağ konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.