Açıklama

2000’lerin başlarında Türkçe pop dünyasında yükselişe geçen yetenekli sanatçı Hande Yener Yalova konseriyle sevenleriyle buluşuyor. Çıkışı yakaladığı dönemden beri pop listelerinin üst sıralarında yer edinmeyi başaran genç şarkıcı birbirinden hareketli şarkılarıyla sevenlerinin kulaklarının pasını silmeye hazırlanıyor. “Mor” “Naber” “Seviyorsun” “Deli Bile” “Aşkın Ateşi” gibi şarkılarıyla halkın gönlünü kazanmayı başaran sanatçı şimdilerde verdiği konserle müzikseverleri mest etmeye devam ediyor. Sanatçının 2022 yılında vereceği konserler arasında İstanbul da bulunuyor. 21 Ağustos 2022 tarihinde Mawish Beach & Disco’da gerçekleşecek Hande Yener Yalova konserinin yoğun ilgi göreceği düşünülüyor. Yalova Hande Yener konseri için biletler BİLETİX üzerinden 168 TL olarak satışa sunulurken etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için belirtilen fiyata günlük plaj girişi dahildir.
  • Hande Yener Yalova konseri için belirtilen saat kapı açılış saatdir.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Yalova Hande Yener konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.