Açıklama

Türk rock müziğinin duayen ismi Haluk Levent Çanakkale konseri ile sevenlerinin kulaklarının pasını silmeye geliyor. Bir dönem gündemde bomba etkisi yaratan sanatçının “Elfida” “Yollarda Bulurum Seni” “Zifiri” “Anlasana” ve daha birçok şarkısı günümüzde birçok kişi tarafından dinlenmeye devam ediyor. 1968 Adana doğumlu yetenekli şarkıcı 2022 yılında verdiği konserlerle en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirmeye hazırlanıyor. Sanatçının Türkiye’nin birçok ilinde vereceği konser arasında Çanakkale de bulunuyor. 08 Mayıs 2022 tarihinde Sunsan Hotel’de gerçekleşecek olan Çanakkale Haluk Levent konserine ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Biletleri Biletix üzerinden tek kategoride 79 TL olarak satışa çıkan Haluk Levent Çanakkale konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik kapı açılış saati 18:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir. Haluk Levent Çanakkale konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Haluk Levent Çanakkale konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.