Açıklama

Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, fantezi ve arabesk türünde yaptığı parçalarla beğenileri kazanan sanatçı Hakan Altun Muğla konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. İlk yıllarından günümüze kadar müziğe hiç ara vermeyen şarkıcı yıllardır en beğenilen şarkılarını sevenleri için seslendiriyor. Yükselişe geçtiği “Bir Telefon” parçası da dahil olmak üzere şarkıcının “Teklif Ediyorum” “Ağlamak Yok Yüreğim” “Bana Göresin” “Hani Bekleyecektin” şarkıları bugün hala çokça dinleniyor. Başarılı sanatçının 2022 yılında vereceği konserler son hız devam ederken 14 Eylül 2022 tarihinde Muğla’da vereceği konsere de ilginin yoğun olması bekleniyor. Babadağ Teleferik 1200 Metre Sahnesi’nde gerçekleşecek Hakan Altun Muğla konseri biletleri BİLETİX üzerinden; Sahne Önü B – C – 1430.00 TL, Sahne Önü A – D – 880.00 TL, Tribün B – 550.00 TL, Tribün A -C – 385.00 TL olarak satışa çıkarken etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlikte 6 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Hakan Altun Muğla konseri için alanda etkinlik 18:30’da başlayacaktır. Saat 22:15’ten sonra salona seyirci alınmayacaktır.
  • 1200 Mt yükseklik serin olduğu için tedarikli gelmenizi önemle tavsiye ederiz.
  • Hakan Altun Muğla konseri için ulaşım sadece teleferik yoluyla yapılmaktadır. Konser sonrası DJ performansı ve ikramlar olacaktır ve konser sonrası 8 kişi kapasiteli teleferik kabinleri vasıtasıyla Ana Giriş’e iniş sağlanacaktır. 
  • Babadağ Teleferik tecrübeniz için ekstra ücretlendirme yapılmayacaktır.
  • Organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.