Açıklama

Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, fantezi ve arabesk türündeki parçalarıyla halkın beğenisi kazanan sanatçı Hakan Altun Kocaeli konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. 1998 senesinden günümüze kadar müziğe hiç ara vermeyen sanatçı yıllardır en sevilen şarkılarını sevenleri için seslendiriyor. “Bir Telefon” parçasıyla yükselişe geçen şarkıcının “Teklif Ediyorum” “Ağlamak Yok Yüreğim” “Bana Göresin” “Hani Bekleyecektin” şarkıları bugün hala çokça dinlenirken son zamanlarda cover olarak seslendirdiği “Duyanlara Duymayanlara” gibi şarkılar da halkın dikkatini fazlaca çekiyor. Başarılı sanatçının 2022 yılında vereceği konserler son hız devam ederken 13 Mayıs 2022 tarihinde Kocaeli’de vereceği konsere de ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Hayal Kahvesi Kocaeli sahnesinde gerçekleşecek Hakan Altun Kocaeli konseri biletleri Biletix üzerinden; Genel Giriş – 250.00 TL, 2 Kişilik İkramlı Masa – 2500.00 TL, 3 Kişilik İkramlı Masa – 3000.00 TL, 4 Kişilik İkramlı Masa – 3500.00 TL, 5 Kişilik İkramlı Masa – 4800.00 TL, 6 Kişilik İkramlı Masa – 5300.00 TL, 7 Kişilik İkramlı Masa – 6500.00 TL, 8 Kişilik İkramlı Masa – 7000.00 TL, 9 Kişilik İkramlı Masa – 8300.00 TL, 10 Kişilik İkramlı Masa – 8800.00 TL olarak satışa çıkarken etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik alanına giriş yapacak olan seyircilere HES kodu sorulacaktır. Konsere gelecek olan seyircilerin Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden ya da SMS yoluyla HES kodlarını hazırlamaları gerekmektedir.
  • Hakan Altun Kocaeli konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • İzmit Hakan Altun konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Kocaeli Hakan Altun konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.