Açıklama

Birçok müzik türünde seslendirdiği parçalarıyla halkın ilgisini kazanan sanatçı Hakan Altun İstanbul konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. 1998 senesinden bu yana müziğe hiçbir zaman ara vermeyen başarılı sanatçı senelerdir şarkılarını sevenleri için seslendiriyor. “Bir Telefon” parçasıyla halkın gönlünde taht kuran şarkıcının “Ağlamak Yok Yüreğim” “Teklif Ediyorum” “Bana Göresin” “Hani Bekleyecektin” şarkıları bugünlerde hala oldukça dinlenirken son dönemlerde cover şeklinde seslendirdiği “Duyanlara Duymayanlara” gibi parçalar da halkın dikkatini fazlaca çekiyor. Sevilen sanatçının 2022 yılında vereceği konserler son hız devam ederken 07 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul’da vereceği konsere de ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde gerçekleşecek Hakan Altun İstanbul konseri biletleri Biletix üzerinden; Bistro B – 339.00 TL, Bistro A – 565.00 TL, Sahne Önü – 791.00 TL, Sahne Önü (VIP) – İkramlı – 4 Kişilik – 6000.00 TL, Loca – İkramlı – 4 Kişilik – 6000.00 TL olarak satışa çıkarken etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik alanına giriş yapacak olan seyircilere HES kodu sorulacaktır. Konsere gelecek olan seyircilerin Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden ya da SMS yoluyla HES kodlarını hazırlamaları gerekmektedir.
  • Hakan Altun İstanbul konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinlik için belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Bilet sahiplerinin, 0850 549 01 20 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • İstanbul Hakan Altun konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • İstanbul Hakan Altun konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.