Açıklama

Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, fantezi ve arabesk türünde yaptığı parçalarla beğenileri kazanan sanatçı Hakan Altun Ankara konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. İlk yıllarından günümüze kadar müziğe hiç ara vermeyen şarkıcı yıllardır en beğenilen şarkılarını sevenleri için seslendiriyor. Yükselişe geçtiği “Bir Telefon” parçası da dahil olmak üzere şarkıcının “Teklif Ediyorum” “Ağlamak Yok Yüreğim” “Bana Göresin” “Hani Bekleyecektin” şarkıları bugün hala çokça dinleniyor. Başarılı sanatçının 2022 yılında vereceği konserler son hız devam ederken 27 Mayıs 2022 tarihinde Ankara’da vereceği konsere de ilginin yoğun olması bekleniyor. Jolly Joker Ankara sahnesinde gerçekleşecek Hakan Altun Ankara konseri biletleri BİLETİX üzerinden; Ayakta – 226.00 TL, Balkon Bistro – 395.50 TL, Sahne Önü – 508.50 TL, Balkon (VIP) – İkramlı – 4 Kişilik – 4600.00 TL, Sahne Önü (VIP) – İkramlı – 4 Kişilik – 4600.00 TL olarak satışa çıkarken etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik alanına giriş yapacak olan seyircilere HES kodu sorulacaktır. Konsere gelecek olan seyircilerin Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden ya da SMS yoluyla HES kodlarını hazırlamaları gerekmektedir.
  • Hakan Altun Ankara konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır. Bilet sahiplerinin, 0850 549 01 26 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Ankara Hakan Altun konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Hakan Altun Ankara konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.