Açıklama

Türk pop müziğinin en çarpıcı ve en çok dinlenen isimlerinden Gülşen İstanbul konseri ile müzikseverlerle buluşuyor. Başarılı şarkıcı 1996 yılında yayınladığı ilk albümü “Be Adam” ile halkın gönlünü kazanarak daha çıktığı ilk yıllarda müzik listelerini alt üst etmeyi başarıyor. Müzik kariyerinde Kral TV Video Müzik Ödülü ve Altın Kelebek gibi birçok ödüle layık görülen renkli şarkıcı “Büyük Hatırın Var” “Dan Dan” “Irgalamaz Beni” “Canın Sağ Olsun” ve daha birçok şarkısıyla müzik dünyasında bomba etkisi yaratırken şimdilerde Türkiye’nin birçok ilinde konserler vermeye devam ediyor. 02 Eylül 2022 tarihinde Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde gerçekleşecek Gülşen İstanbul konseri için biletler BİLETİX üzerinden beş kategoride; Ayakta – 339.00 TL, Bistro A – 452.00 TL, Sahne Önü – 565.00 TL, Sahne Önü (VIP) – İkramlı – 3 Kişilik – 4400.00 TL, Loca – İkramlı – 3 Kişilik – 4400.00 TL, Sahne Önü (VIP) – İkramlı – 4 Kişilik – 5000.00 TL, Loca – İkramlı – 4 Kişilik – 5000.00 TL olarak satışa çıkıyor. Büyük ilgi göreceği düşünülen İstanbul Gülşen konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Gülşen İstanbul konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Etkinlik için belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Bilet sahiplerinin, 0850 549 01 20 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
  • Gülşen İstanbul konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • İstanbul Gülşen konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır. Konserde kamera ile çekim yapmak yasaktır.