Açıklama

Türk pop müziğinin en çarpıcı ve en çok dinlenen isimlerinden Gülşen Antalya konseri ile müzikseverlerle buluşuyor. Başarılı şarkıcı 1996 yılında yayınladığı ilk albümü “Be Adam” ile halkın gönlünü kazanarak daha çıktığı ilk yıllarda müzik listelerini alt üst etmeyi başarıyor. Müzik kariyerinde Kral TV Video Müzik Ödülü ve Altın Kelebek gibi birçok ödüle layık görülen renkli şarkıcı “Büyük Hatırın Var” “Dan Dan” “Irgalamaz Beni” “Canın Sağ Olsun” ve daha birçok şarkısıyla müzik dünyasında bomba etkisi yaratırken şimdilerde Türkiye’nin birçok ilinde konserler vermeye devam ediyor. 25 Haziran 2022 tarihinde Antalya Açıkhava’da gerçekleşecek Gülşen Antalya konseri için biletler BİLETİX üzerinden beş kategoride; Vip – 444.00 TL, 1. Kategori – 333.00 TL, 2. Kategori – 277.50 TL, 3. Kategori – 224.00 TL, 4. Kategori – 168.00 TL olarak satışa çıkıyor. Büyük ilgi göreceği düşünülen Antalya Gülşen konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Gülşen Antalya konseri için her yaş grubu bilete tabidir.
  • Etkinlik için: Kapı Açılış 20:00 – Etkinlik Saati 21:00
  • Gülşen Antalya konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Antalya Açıkhava Gülşen konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır. Konserde kamera ile çekim yapmak yasaktır.