Açıklama

2000’li yıllarda müzik dünyasına adım atan, Türk müziğinin dikkat çeken ismi Gökhan Türkmen Kocaeli konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Pandemi dönemine kadar sahnelerde, pandemiyle birlikte online platformlarda müzikseverlere konserler veren sanatçı 2022 yılı konserleriyle yeniden sahnelere çıkmaya başladı. Sanatçı 2022 konser programıyla ülkemizde birçok farklı şehirde sahne almaya hazırlanıyor. 28 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Gökhan Türkmen Kocaeli konserine ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Kocaeli Gökhan Türkmen konseri Hayal Kahvesi’nde gerçekleşiyor. BİLETİX üzerinden satışa çıkarılan Gökhan Türkmen Kocaeli konseri biletleri çift kategoride; VIP – 250.00 TL, Genel Giriş – 113.00 TL olarak satışa sunuluyor. Konser kuralları:

  • Etkinlik alanına giriş yapacak olan seyircilere HES kodu sorulacaktır. Konsere gelecek olan seyircilerin Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden ya da SMS yoluyla HES kodlarını hazırlamaları gerekmektedir.
  • İzmit Gökhan Türkmen konseri için katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Gökhan Türkmen Kocaeli konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.
  • Gökhan Türkmen Kocaeli konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.