Açıklama

Türk pop müziğinin en çok dinlenen isimlerinden olan Gökhan Türkmen Eskişehir konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Pandemi dönemine dek sahnelerde, pandemi ile birlikte online şekilde hayranlarına konserler veren başarılı şarkıcı 2022 yılında vereceği konserlerle yeniden sahnelere çıkmaya hazırlanıyor. Sanatçı 2022 konser programıyla Türkiye’nin birçok farklı şehrinde müzikseverlerle buluşuyor. 13 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Gökhan Türkmen Eskişeir konserine ilginin yoğun olması bekleniyor. Eskişehir Gökhan Türkmen konseri Milyon Performance Hall sahnesinde gerçekleşiyor. BİLETİX üzerinden satışa çıkarılan Gökhan Türkmen Eskişehir konseri biletleri tek kategoride; Genel Giriş – 99 TL olarak satışa sunulurken etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için Kapı açılış saati 19:30’dur. Konser saati 21:00.
  • Etkinlik için 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Eskişehir Gökhan Türkmen konseri için katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Gökhan Türkmen Eskişehir konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.
  • Gökhan Türkmen Eskişehir konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.