Açıklama

Yoğun genç nüfusu ve doğal güzellikleriyle Kocaeli, her sene çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu yıl ilki düzenlenecek olan FullFest Kocaeli Seyrek Plajı Patagonya World’de halkı ağırlayacak. 10/11/12 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte üç gün boyunca birbirinden ünlü isimler sahne alacak. Çeşitli eğlence alanları ve atölyeler ile de şimdiden yoğun ilgi gören Kocaeeli FullFest yılın ilk kamp ve çadırlı etkinliği olacak. Festivalde ilk gün; Melek Mosso, No 1, Motive, Ahiyan, Elyas & Taha, MRF, Albin Hasani sahne alacak. İkinci gün; Sagopa Kajmer, Uzi, Ozbi, Mavi Gri, Batuhan Kordel, Veys Çolak ve Katana’nın sahne alacağı etkinliğin son gününde ise sahnede; Emir Can İğrek, Çakal & Reckol, Can Ozan, Dedüblüman, Ceren Gündoğdu, Akustikadam, ve Echo Masta müzikseverleri bekleyecek. BİLETİX’de avantajlı dönem kategorisinde satışa çıkan Kocaeli FullFest biletleri için fiyat; Kombine – 150 TL, Kombine + Kamp – 180 TL. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • FullFest Kocaeli etkinliği için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Kocaeli FullFest için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • İzmit FullFest etkinliği için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.