Açıklama

Türk rock müziğinin sevilen ismi Fatma Turgut Kocaeli konseri ile hayranlarına unutulmayacak bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. “Buzdan Şato” ve “Değmesin Ellerimiz” şarkılarıyla müzik serüveninde çıkışı yakalayan genç sanatçı, “Sarı Kurdeleler” “Mey” “Sen Ona Aşıksın” gibi şarkıları ve kendine has sesiyle de halk tarafından oldukça seviliyor. Model grubu ile beraber çok sayıda reklam müziği ve jingle seslendiren Fatma Turgut şimdilerde Türkiye’nin çeşitli illerinde kendi solo albümüyle konserler vermeye devam ediyor. 18 Haziran 2022 tarihinde Hayal Kahvesi’nde gerçekleşecek Kocaeli Fatma Turgut konseri için ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Fatma Turgut Kocaeli konseri biletleri tek kategoride 120 TL olarak BİLETİX üzerinden satışa çıkarken etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • 18 yaş üzeri vatandaşların 48 Saat öncesinden yapılmış PCR testi ya da aşı kartını yanında bulundurması zorunludur. Bulundurmayan vatandaşlar gösteriye alınmayacaktır.
  • Fatma Turgut Kocaeli konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • İzmit Fatma Turgut konseri için 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçük bireyler etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.
  • Fatma Turgut Kocaeli konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.