Açıklama

Bir dönem Türk müzik dünyasında bomba etkisi yaratan başarılı şarkıcı Emre Aydın Manisa konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. “Dönersen” adlı parçasıyla “Sing Your Song” beste yarışmasında 1574 adayı geride bırakarak birinci olan yetenekli sanatçı 2006 yılında yayınladığı ilk solo albümü olan “Afilli Yalnızlık” ile halkın ilgisini üzerinde toplamayı başardı. Yalnızlık temasını işlediği şarkılar bütünüyle sevenlerinin beğenisi kazanan sanatçı şimdilerde Türkiye’nin çeşitli illerinde konserler vermeye devam ediyor. Müzik dalında birçok ödüle layık görülen şarkıcının 2022 yılında vereceği konserler arasında Manisa da var. 13 Mayıs 2022 tarihinde Hayal Kahvesi’nde gerçekleşecek Manisa Emre Aydın konseri için ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Biletler Biletix üzerinden tek kategoride 132 TL olarak satışa sunuluyor. Emre Aydın Manisa konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik kapı açılış saati 20:30, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir. Emre Aydın Manisa konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları etkinlik mekanına alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Emre Aydın Manisa konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.