Açıklama

2006 yılında çıkışı yakalayan ve müzik camiasını sallayan genç şarkıcı Emre Aydın Kocaeli konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Şarkıları ve birbirinden özgün besteleriyle halkın beğenisi kazanan sanatçı 2022 yılında ülkemizin çeşitli illerinde konserler vermeye hazırlanıyor. “Dönersen” adlı parçasıyla “Sing Your Song” beste yarışmasında binlerce katılımcıyı arkasında bırakarak birincilik koltuğuna yerleşen yetenekli müzisyen çıkardığı ilk solo albümü olan “Afilli Yalnızlık” ile müzik dünyasına bomba gibi düşmeyi başardı. Çokça ödüle layık görülen sanatçının 2022 yılında vereceği konserler arasında Kocaeli ili de var. 27 Mayıs 2022 tarihinde Hayal Kahvesi’nde gerçekleşecek Kocaeli Emre Aydın konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Biletler BİLETİX üzerinden tek kategoride 143 TL olarak satışa sunuluyor. Emre Aydın Kocaeli konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 20:30’dur.
  • Emre Aydın Kocaeli konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • İzmit Emre Aydın konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları etkinlik mekanına alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Emre Aydın Kocaeli konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.