Açıklama

2006 yılında çıkış yaparak müzik camiasını çalkalayan yetenekli şarkıcı Emre Aydın İzmir konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. Şarkıları ve birbirinden etkileyici besteleriyle sevenlerinin beğenisi kazanan sanatçı 2022 yılında Türkiye’nin çeşitli illerinde konserler vermeye devam ediyor. “Dönersen” adlı parçasıyla “Sing Your Song” beste yarışmasında binlerce adayı arksında bırakarak birinci olan başarılı müzisyen yayınladığı ilk solo albümü olan “Afilli Yalnızlık” ile müzik dünyasında bomba etkisi yaratmayı başardı.  Birçok ödüle layık görülen sanatçının 2022 yılında vereceği konserler arasında İzmir da var. 14 Mayıs 2022 tarihinde Ooze Venue’de gerçekleşecek İzmir Emre Aydın konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Biletler Biletix üzerinden tek kategoride 110 TL olarak satışa sunuluyor. Emre Aydın İzmir konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik kapı açılış saati 20:30, etkinlik başlangıç saati 22:30’dir. Emre Aydın İzmir konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları etkinlik mekanına alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Emre Aydın İzmir konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.