Açıklama

2006 yılında çıkışı yakalayarak müzik camiasını sallayan yetenekli şarkıcı Emre Aydın İstanbul konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Şarkıları ve çok sayıda bestesiyle halkın beğenisi kazanan sanatçı 2022 yılında Türkiye’nin çeşitli illerinde konserler vermeye devam ediyor. “Dönersen” adlı parçasıyla “Sing Your Song” beste yarışmasında binlerce adayı arkasında bırakarak birinci olan başarılı müzisyen yayınladığı ilk solo albümü olan “Afilli Yalnızlık” ile müzik dünyasında bomba etkisi yaratmayı başarıyor. Çok sayıda ödüle layık görülen sanatçının 2022 yılında vereceği konserler arasında İstanbul da var. 19 Ağustos 2022 tarihinde Mask Beach’de gerçekleşecek İstanbul Emre Aydın konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Biletler BİLETİX üzerinden çift kategoride; 1. Kategori – 150.00 TL, Sahne Önü Bistro 1000,00 TL olarak satışa sunuluyor. Emre Aydın İstanbul konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Emre Aydın İstanbul konseri için belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Emre Aydın İstanbul konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.