Açıklama

Müzik dünyasında bomba etkisi yaratan sanatçı, son dönemlerin yükselen ismi Emir Can İğrek Mersin konseri ile dinleyicilerle buluşuyor. “Müzik Kutusu” “Saman Sarısı” “Dargın” “Zemin” gibi şarkılarıyla müzikseverlerin gönlünde taht kuran başarılı müzisyen en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirmeye geliyor. 2018 yılında yayınladığı uzunçalar ilk albümü “Ağır Roman” ile yankı uyandıran şarkıcı “Nalan” şarkısı ile yükselişe geçmişti. 2020 PowerTürk Müzik Ödülleri’nde Yılın En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcısı ödülünü alan Emir Can İğrek birçok ünlü şarkıcıya da beste verdi. 2022 yılında Mersin dahil birçok şehirde konserler verecek olan sanatçı hayranlarının kulaklarının pasını silmeye hazırlanıyor. 30 Mayıs 2022 tarihinde Mersin Atatürk Parkı Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek Emir Can İğrek Mersin konseri için bilet fiyatı tek kategoride 157.00 TL. Biletler Biletix’de!

  • Emir Can İğrek Mersin konseri için 18 yaş sınırı bulunmamaktadır.
  • Etkinlik için kapı açılış saati 19.00, başlangıç saati ise 20.00’dır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mersin Emir Can İğrek konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.