Açıklama

Çıkardığı tekli şarkıları ile müzik dünyasına bomba gibi düşen sanatçı Emir Can İğrek Hatay konseri ile dinleyicilerle buluşuyor. “Zemin” “Dargın” “Müzik Kutusu” “Saman Sarısı” gibi şarkılarıyla müzikseverlerin gönlünü kazanan başarılı müzisyen en beğenilen şarkılarını hayranları için seslendirmeye geliyor. 2018 yılında yayınladıı ilk uzunçalar albümü olan “Ağır Roman” ile dikkatleri toplayan şarkıcı yükselişe geçtikten sonra 2020 PowerTürk Müzik Ödülleri’nde “Yılın En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcısı” ödülüne layık görüldü. Birçok ünlü şarkıcıya beste de veren Emir Can İğrek 2022 yılında Hatay dahil birçok ilde konser hazırlıklarında. 27 Mayıs 2022 tarihinde Sümerler Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Emir Can İğrek Hatay konseri için bilet fiyatı: 157.00 TL. Biletler BİLETİX’de!

  • Emir Can İğrek Hatay konseri için yaş sınırı bulunmamaktadır.
  • Etkinlik için belirtilen saat kapı açılış saatidir. Konser: 20:00
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Hatay Emir Can İğrek konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.