Açıklama

Müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve çok konuşulan genç sanatçı, Emir Can İğrek Antalya konseri ile dinleyicilerle buluşuyor. “Kor” “Müzik Kutusu” “Saman Sarısı” “Beyaz Skandalım”  “Dargın” “Zemin” gibi şarkılarıyla müzikseverlerin gönlünde taht kuran yetenekli müzisyen en beğenilen şarkılarını hayranları için seslendirmeye hazırlanıyor. 2018 yılında yayınladığı ilk uzunçalar albümü “Ağır Roman” ile yankı uyandıran şarkıcı aynı dönemlerde çıkardığı “Nalan” şarkısı ile yükselişe geçiyor. 2020 PowerTürk Müzik Ödülleri’nde Yılın En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcısı ödülünü alan Emir Can İğrek birçok ünlü şarkıcıya da beste veriyor. 2022 yılında Antalya dahil birçok şehirde konserler verecek olan sanatçı hayranlarının kulaklarının pasını silmeye geliyor. 28 Ağustos 2022 tarihinde Antalya Açıkhava’da gerçekleşecek Emir Can İğrek Antalya konseri için bilet fiyatı; 1. Kategori – 224.00 TL, 2. Kategori – 190.50 TL, 3. Kategori – 168.00 TL. Biletler BİLETİX‘de!

  • Emircan İğrek Antalya konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Etkinliğe katılacak kişilerin etkinlik saatinden en az 1 saat öncesinde etkinlik alanında olması gerekmektedir. Kapı Açılış saati: 19:00’dır.
  • Emir Can İğrek Antalya konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Antalya Emircan İğrek konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.