Açıklama

Şimdilerde dev bir kültür haline gelen rap müziğin yeni isimlerinden Çakal & Reckol Muğla konseriyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Piyasaya sunulan “Glock” adlı düetlerinin 2 günde 2 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle günümüz rap müziğine bomba gibi düşen ikili, kısa sürede isimlerinden söz ettirmeyi başarıyor. Kendilerine has yeni nesil müzik tarzlarıyla ön plana çıkan ikili, “İmdat” “Düşes” “Riv Riv Riv” “Perros Blancos Freestyle” “Mahvetim” “FIJI” gibi daha birçok şarkılarını seslendirecekleri konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 05 Ağustos 2022 tarihinde Babadağ Teleferik 1 200 Metre, Fethiye sahnesinde gerçekleşecek Muğla Çakal & Reckol konseri biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Çakal & Reckol Muğla konseri bilet fiyatı; Sahne Önü Ayakta – 660.00 TL, Tribün B Blok – 440.00 TL, Tribün A-B-C Blok – 385.00 TL, Tribün A-C Blok – 330.00 TL, Tribün A-C Blok – 275.00 TL olarak satışa sunuluyor. Etkinlik kuralları ise şu şekilde:

  • Etkinlikte 6 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Çakal & Reckol Muğla konseri için alanda etkinlik 18:30’da başlayacaktır. Saat 22:15’ten sonra salona seyirci alınmayacaktır.
  • 1200 Mt yükseklik serin olduğu için tedarikli gelmenizi önemle tavsiye ederiz.
  • Çakal & Reckol Muğla konseri için ulaşım sadece teleferik yoluyla yapılmaktadır. Konser sonrası DJ performansı ve ikramlar olacaktır ve konser sonrası 8 kişi kapasiteli teleferik kabinleri vasıtasıyla Ana Giriş’e iniş sağlanacaktır. 
  • Babadağ Teleferik tecrübeniz için ekstra ücretlendirme yapılmayacaktır.
  • Organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.