Açıklama

Günümüzün dev kültürlerinden biri haline gelen rap müziğin sevilen sesleri Çakal & Reckol Muğla konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. Kendilerine özgü yeni nesil müzik tarzlarıyla Çakal & Reckol Muğla konseriyle sevenlerine yeniden unutulmaz bir eğlence yaşatmaya hazırlanıyor. Piyasaya sundukları “Glock” isimli düetlerinin 2 günde 2 milyon dinlenmesiyle son dönem rap müziğine bomba gibi düşen ikili, kısa sürede adlarından söz ettirmeyi başardı. Şimdilerde çok bilinen “Düşes” “Perros Blancos Freestyle” “FIJI” gibi şarkılarıyla başarılı sanatçılar, konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 15 Ağustos 2022 tarihinde Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde gerçekleşecek konserin biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Protokol – 840.00 TL, 1. Kategori – 336.00 TL, 2. Kategori – 280.00 TL, 3. Kategori – 252.00 TL, 4. Kategori – 224.00 TL, 5. Kategori – 196.00 TL, 6. Kategori – 168.00 TL şeklinde çeşitli kategorilerde satışa çıkan Muğla Çakal & Reckol konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde:

  • Etkinlikte 6 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Çakal & Reckol Muğla konseri için; kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:15’dir.
  • Etkinlik alanına yiyecek, içecek veya fotoğraf makinesi getirmek yasaktır.
  • Çakal & Reckol Muğla konseri içim organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.
  • Misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, mekan girişinde erkek / kadın oranına dikkat edilecek ve gerektiğinde bilet iadesi yapılacaktır. Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur.