Açıklama

Günümüzde büyük bir kültür haline gelen rap müziğin yenilikçi isimlerinden Çakal & Reckol Aydın konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Çıkardıkları “Glock” adlı düetin 2 günde 2 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle rap müziğinde bomba etkisi yaratan ikili, kısa sürede adlarından söz ettirmeyi başarıyor. Kendilerine özgü yeni nesil müzik tarzlarıyla ön plana çıkan sanatçılar, “Düşes” “İmdat” “Perros Blancos Freestyle” “Riv Riv Riv” “FIJI” “Mahvetim” gibi çok sayıda şarkılarını seslendirecekleri konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 24 Haziran 2022 tarihinde Miracle Beach Club sahnesinde gerçekleşecek Aydın Çakal & Reckol konseri biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Çakal & Reckol Aydın konseri biletleri erken dönem kategorisinde sınırlı sayıda 134.50 TL şeklinde ve etkinlik kuralları;

  • Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
  • Çakal & Reckol Aydın konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Çakal & Reckol Aydın konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.