Açıklama

Şimdilerde dev bir kültür haline gelen rap müziğin yeni isimlerinden Çakal & Reckol Antalya konseriyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Piyasaya sunulan “Glock” adlı düetlerinin 2 günde 2 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle günümüz rap müziğine bomba gibi düşen ikili, kısa sürede isimlerinden söz ettirmeyi başarıyor. Kendilerine has yeni nesil müzik tarzlarıyla ön plana çıkan ikili, “İmdat” “Düşes” “Riv Riv Riv” “Perros Blancos Freestyle” “Mahvetim” “FIJI” gibi daha birçok şarkılarını seslendirecekleri konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 22 Haziran 2022 tarihinde L’arena Beach sahnesinde gerçekleşecek Antalya Çakal & Reckol konseri biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Çakal & Reckol Antalya konseri bilet fiyatı çift kategoride, Normal – 134.50 TL, VIP – 280.00 TL olarak satışa sunuluyor. Etkinlik kuralları ise şu şekilde:

  • Etkinlikte yaş sınırı bulunmamaktadır.
  • Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
  • Çakal & Reckol Antalya konseri için etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Çakal & Reckol Antalya konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.