Açıklama

Şimdilerde dev bir kültür haline gelen rap müziğin yeni isimlerinden Çakal & Reckol Ankara konseriyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Piyasaya sunulan “Glock” adlı düetlerinin 2 günde 2 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle günümüz rap müziğine bomba gibi düşen ikili, kısa sürede isimlerinden söz ettirmeyi başarıyor. Kendilerine has yeni nesil müzik tarzlarıyla ön plana çıkan ikili, “İmdat” “Düşes” “Riv Riv Riv” “Perros Blancos Freestyle” “Mahvetim” “FIJI” gibi daha birçok şarkılarını seslendirecekleri konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 11 Eylül 2022 tarihinde Congresium Teras Ankara sahnesinde gerçekleşecek Ankara Çakal & Reckol konseri biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Çakal & Reckol Ankara konseri bilet fiyatı çift kategoride, Sahne Önü Vip – 350.00 TL, Genel Giriş – 200.00 TL olarak satışa sunuluyor. Etkinlik kuralları ise şu şekilde:

  • Etkinlikte yaş sınırı bulunmamaktadır.
  • Çakal & Reckol Ankara konseri için katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Çakal & Reckol Ankara konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.