Açıklama

Türk pop müziğin sevilen isimlerinden Buray Antalya konseri ile hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatmaya geliyor. 2022 yılına İstanbul, Ankara, Mersin ve Kayseri konserleri ile hızlı bir başlangıç yapan ünlü şarkıcı 01 Temmuz 2022 tarihinde Antalya Açıkhava’da sahne almaya hazırlanıyor. Kıbrıslı sanatçı muhteşem enerjisi ve özgün sesi ile en sevilen şarkılarını sevenleri için seslendirmeye geliyor. Antalya Buray konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Buray Antalya konseri bilet fiyatları kategorilere göre çeşitlilik gösteriyor. 1. Kategori – 325.00 TL, 2. Kategori – 250.00 TL, 3. Kategori – 200.00 TL, 4. Kategori – 175.00 TL, 5. Kategori – 150.00 TL. Biletleri BİLETİX üzerinden satışa çıkacak olan etkinliğin kuraları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:15’dir.
  • Buray Antalya konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Buray Analya konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.