Açıklama

Türk pop müziğin sevilen isimlerinden Buray Ankara konseri ile hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatmaya geliyor. 2022 yılına İstanbul, Ankara, Mersin ve Kayseri konserleri ile hızlı bir başlangıç yapan ünlü şarkıcı 07 Eylül 2022 tarihinde Atılım Üniversitesi Amfi Tiyatro’da sahne almaya hazırlanıyor. Kıbrıslı sanatçı muhteşem enerjisi ve özgün sesi ile en sevilen şarkılarını sevenleri için seslendirmeye geliyor. Ankara Buray konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Buray Ankara konseri bilet fiyatları kategorilere göre çeşitlilik gösteriyor. 1. Kategori – 476.00 TL, 2. Kategori – 392.00 TL, 3. Kategori – 308.00 TL, 4. Kategori – 252.00 TL, 5. Kategori – 224.00 TL, 6. Kategori – 196.00 TL. Biletleri BİLETİX üzerinden satışa çıkacak olan etkinliğin kuraları ise şu şekilde;

  • Buray Ankara konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Buray Ankara konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.