Açıklama

Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz kardeşlerin 11 yaşında oluşturduğu grup Athena Eskişehir konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. Türkiye’de ska ve punk tarzında müzik yapan ilk gruplardan biri olan Athena grubu ilk müzik projesi “Holigan” ile çıkışı yakalamayı başarıyor. İlk yıllarında A Milli Basketbol takımı için yaptığı “12 Dev Adam” şarkısının çok sevilmesinin ardından grup halk tarafından dinlenmeye devam ediyor. 49.Eurovision şarkı yarışmasında “For Real” adlı şarkılarıyla 4. Sıraya yerleşen grubun “Senden, Benden, Bizden” “Arsız Gönül” “Ben Böyleyim” “Kafama Göre” gibi parçaları da çok beğeniliyor. 2022 yılında konserlerine son hız devam eden grubun vereceği konserler arasında Eskişehir de bulunuyor. 04 Haziran 2022 tarihinde Milyon Performance Hall sahnesinde gerçekleşecek Eskişehir Athena konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. BİLETİX üzerinden tek kategoride 121 TL olarak satışa çıkan Athena Eskişehir konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 19:30, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir.
  • Athena Eskişehir konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Athena Eskişehir konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.