Açıklama

1987 yılında Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz kardeşlerin kurduğu grup Athena Ankara konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Türkiye’de punk ve ska tarzında müzikler yapan ilk gruplardan olan Athena ilk müzik projesi olan “Holigan” ile çıkışı yakaladı. İlk yıllarında A Milli Basketbol takımımız için yaptığı “12 Dev Adam” şarkısının dillere pelesenk olmasından bu yana grup halk tarafından oldukça sevilerek dinlenmeye devam ediyor. 49.Eurovision şarkı yarışmasında “For Real” isimli şarkılarıyla 4. olan grubun “Arsız Gönül” “Senden, Benden, Bizden” “Kafama Göre” “Ben Böyleyim” gibi şarkıları da çok beğeniliyor. 2022 yılında konserlerine son hız devam eden grubun vereceği konserler arasında Ankara da bulunuyor. 03 Haziran 2022 tarihinde Milyon Performance Hall sahnesinde gerçekleşecek Ankara Athena konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. BİLETİX üzerinde tek kategoride 121 TL olarak satışa çıkan Athena Ankara konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 19:30, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir.
  • Athena Ankara konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Athena Ankara konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.