Açıklama

Sevilen aktris Nevra Serezli’nin 11 yıl sonra yeniden sahneye adım attığı oyun Ağaçlar Ayakta Ölür Uşak sahnesi izleyicilerini bekliyor. Türkiye’de ilk kez Macide Tanır ile devlet tiyatrosunda oynanan oyunla seneler sonra tekrar karşımıza çıkan usta aktris Nevra Serezli’ye gösteride Gökhan Mete/Nuri Gökaşan, Önder Atakanlı, Meral Asiltürk, Meltem Özlevent, Emre Ozan ve Mehmet Selin Sağdıç eşlik ediyor. Alejandro Casona tarafından İspanya İç Savaşı ardından yazılan oyunda bir uçak kazası sonucu evlatlarını kaybeden bir ailenin torunları ile olan sınavı anlatılıyor. Büyükannenin üzücü bir hastalığa tutulması neticesinde ilerleyen olay örgüsü usta oyuncularla seyirciye mükemmel şekilde aktarılıyor. 16 Nisan 2022 tarihinde Uşak Üniversitesi R.T.E Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Ağaçlar Ayakta Ölür Uşak sahnesi için bilet fiyatı çift kategoride; 1. Kategori – 134.50 TL, 2. Kategori – 113.00 TL şeklinde. Biletler Biletix üzerinden satışa sunulurken etkinliğe katılım şartları ise şu şekilde:

  • Etkinlik alanına giriş yapacak olan seyircilere HES kodu sorulacaktır. Gösteriye gelecek olan seyircilerin Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden ya da SMS yoluyla HES kodlarını hazırlamaları gerekmektedir.
  • Ağaçlar Ayakta Ölür Uşak sahnesi için misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Ağaçlar Ayakta Ölür Uşak sahnesi için sosyal mesafe kuralına uygun şekilde düzenlenen oturma planı uygulanacaktır.