Açıklama

2014 yılında ortaya çıkan ve kısa sürede halkın beğenisini kazanan başarılı grup Adamlar Aydın konseri ile sevenlerini coşturmaya geliyor. Vokalinde Tolga Akdoğan, bas gitarda Berat İşçioğlu, gitarda Gürhan Öğütücü ve bateride Berkan Tilavel’in olduğu grup 2022 yılında da en sevilen parçalarını müzikseverler için seslendirmeye hazırlanıyor. “Sarılırım Birine” “Koca Yaşlı Şişko Dünya” “Rüyalarda Buruşmuşum” “Zombi” “Utanmazsan Unutmam” gibi çok sayıda şarkısı, birbirinden renkli albümleri ve kendine özgü müzik tarzıyla yıllardır hayranlarının kulaklarının pasını silen grup son dönemlerde verdiği konserlerle de çok konuşuluyor. Alternatif Rock, Rock and Roll, Blues Rock gibi birçok tarzda şarkılar ortaya koyan Adamlar Aydın konseri ile unutulmaz bir akşama hazırlanıyor. 10 Haziran 2022 tarihinde Kemancı Stage Pub‘da gerçekleşecek Aydın Adamlar konseri için biletler BİLETİX üzerinden avantajlı dönem kategorisinde 172.50 TL olarak satışa sunuluyor. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Adamlar Aydın konseri için yaş sınırı bulunmamaktadır.
  • Adamlar Aydın konseri için etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Aydın Adamlar konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.