Etkinlik Ekleyin

Anadolu’DA Yaşam’da vereceğiniz etkinlik ilanları için aşağıdaki kriterleri belirterek, her türlü etkinlik etkinlik ilanını ücretsiz oluşturabilir, hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Etkinlik Arayın

Anadolu’DA Yaşam’a her geçen gün birbirinden farklı etkinlik eklenmektedir. Bu etkinlikler arasında gezinebilir, farklı aktivitelere katılma şansı bulabilirsiniz.

Anadolu'DA Yaşam Etkinlik İlanı Neler İçeriyor?

Ülke çapında gerçekleşen her türlü etkinliği bu platformda yayınlayarak siz kıymetli ziyaretçilerimize sunmayı hedefliyor, etkinliklerini kitlelere duyurmayı hedefleyen firma, organizatör ve girişimcilere ise büyük bir fırsat sunuyoruz.  

Konser, tiyatro, şenlik ya da kültür festivalleri.. Bu platformda her türlü etkinliğe yer bulacaksınız! Anadolu’da Yaşam, Türkiye’nin Etkinlik Rehberi!

balonlar 1 | Anadoluda Yaşam

Konum ve Adres Belirtme

Adresinizle etkinlik yerinizi belirtirken, konum belirterek etkinlik arayanların arama yaparken sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon, mail, web sitesi, sosyal ağlar ekleyerek hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Firmayla İlişkilendirme

Eğer Anadolu’DA Yaşam’da kayıtlı bir firmanız varsa, bu firmaya bağlı etkinlik oluşturarak, firmanızı arayanları etkinliklerinizden haberdar edebilirsiniz. 

Etkinlik Takvimi Belirtme

Etkinliğinizin hangi tarih ve saatler arasında olduğunu belirterek, arama yapılan tarih aralığında öne çıkabilirsiniz.

Kapak Resmi ve Foto Galeri

Fotoğraf ekleyerek daha güven veren bir profil oluşturabilir, kapak resmi ile etkinliğinizin dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Kupon Oluşturma

Ücretli bir etkinlik yapıyorsanız, Anadolu’DA Yaşam ziyaretçilerine özel Kupon oluşturabilir, böylece etkinliğinize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.