Çorlu Doğada Yaşam Fuarı (16-22 Mayıs 2022)

Çorlu Doğada Yaşam Fuarı (16-22 Mayıs 2022)

Günümüzde doğayı keşfetmek ve güzellikleriyle yaşamak isteyen insan sayısı giderek artıyor. Çünkü doğa; zihinsel, fiziksel ve manevi sağlığımıza iyi geliyor. Doğada olmak; stres azaltıyor, hafıza güçlendiriyor, negatif düşüncelerin yerini olumlu düşüncelerin almasını sağlıyor, ferahlatıyor ve en önemlisi ruhu dinlendiriyor ve keyif veriyor.

Diğer bir yandan doğanın insan üzerindeki olumlu etkileri bilimsel olarak da kanıtlanmış bir durum olarak öne çıkıyor. Son zamanlarda ilginin giderek arttığı ve toplumsal kültürün bir parçası haline gelen doğada yaşam, sektörde faaliyet gösteren firmalar ve doğaseverleri Çorlu Doğada Yaşam Fuarında bir araya getiriyor. Doğada yaşam alanında ürün sağlayan birçok firma fuar alanında ürünlerini sergiliyor.

Bu sene ilk defa düzenlenecek olan 1. Trakya Kamp, Karavan, Doğa Sporları, Avcılık, Atıcılık, Balıkçılık, Alternatif Turizm, Arazi Araçları, Spor ve Outdoor Giyim ve Aksesuar Fuarı meraklılarıyla 16-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında buluşuyor. Kamp, doğa ve spor severleri bir araya getirecek olan Çorlu Doğada Yaşam Fuarı, Çorlu Yeni Fuar Alanında (Çorlu-İstanbul yolu 1. km) düzenleniyor. Doğada yaşama dair A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Çorlu Doğada Yaşam Fuarı ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor. Doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarını, her çeşit kamp malzemesi, kano, çadır, outdoor kıyafet, kamp sandalyesi, karavan ve donanımlarını fuarda bulabileceksiniz. Siz de geç kalmadan yerinizi alın.

Fuar Ürün Grupları

Doğanın eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarmak için gerekli ekipman ve donanıma sahip olunması gerekiyor. Doğada ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler Çorlu Doğada Yaşam Fuarı’nda alıcısını bekliyor.

Yeni Akım: Tiny House

çorlu doğada yaşam fuarı tinyhouse

Son zamanlarda Avrupa’da yaygın olmaya başlayan Tiny House, küçük yaşam alanı anlamına geliyor. Tiny House’a olan talep gittikçe artıyor ve en çok tercih edilen doğada yaşam ünitelerinden biri oluyor. İnsanlar Tiny House’u daha basit ve küçük yapıda olması, çevreye daha az zarar vermesi, yüksek işlevliği ve büyük evlere oranla daha kolay idame ettirilebilir olması gibi sebeplerden dolayı tercih ediyor. Şehir hayatının stresinden uzaklaşmak ve ruhunu tazelemek isteyenler için yapılabilecek en güzel etkinliklerin başında geliyor. Çorlu Doğada Yaşam Fuarı sizlere Tiny House’u daha yakından görme ve keşfetme imkanı sağlıyor.

Kamp Ekipmanları

kamp ekipmanları

Kamp yapmak isteyenlerin olmazsa olmazlarından olan kamp çadırı, çanta, mat, uyku tulumu, kamp bıçağı veya çakı, el lambası ve pilleri, portatif sandalye ve masa gibi birçok ürün fuarda sergileniyor.

Karavan

karavan

Doğada vakit geçirmeyi seven, hem ulaşım hem de konaklama ihtiyaçlarını içinde barındıran karavan; alternatif modelleri ile fuarda yerini alıyor. Çekme karavan, motokaravan, aydınlatma, yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma-soğutma sistemleri gibi öne çıkan karavan ekipmanları fuarda bulunuyor.

Avcılık, Atıcılık ve Doğa Sporları

doğa sporları

Av ve doğa sporları tutkunları için en iyi ürünler ziyaretçileriyle buluşmak üzere Çorlu Doğada Yaşam Fuarında sunuluyor. Çekme halatı, elektrik bandı, lamba, takım çantası, kama, dürbün, el feneri, harita, pusula, matara, rüzgarlık veya yağmurluk, baton, ilk yardım çantası, düdük ve benzeri ürünler sergileniyor.

Balıkçılık

balıkçılık

Doğa meraklılarının hobi ve terapi olarak yaptığı balıkçılığa dair ihtiyacınız olan tüm malzemeler ziyaretçileri bekliyor. Kamış, olta makinası, misina, iğne, olta kurşunu, yem, şamandıra, fırdöndü, takım çantası, kamış çantası ve pense gibi balıkçılık için gerekli malzemeleri bulabilirsiniz.

Alternatif Turizm

alternatif turizm

Çevreye saygıyı ve çevreyle bütünleşmeyi ifade eden alternatif turizm için gerek duyacağınız her şey fuarda yerini alıyor. Sağlık ve termal turizm, kış sporları turizmi, yayla turizmi, akarsu turizmi, botanik turizm, dağcılık, golf turizmi, hava sporları, inanç turizmi, ipek yolu, kongre turizmi, yat turizmi ve su altı dalış ile ilgili bilgileri ve tanıtımları Çorlu Doğada Yaşam Fuarı’nda bulacaksınız.

Arazi Araçları

arazi araçları

Tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanan arazi araçları özellikle ATV, UTV, özel amaçlı arazi araçlarının yanı sıra motosikletler ve son model 4*4 jipler görücüye çıkmak için ziyaretçilerini bekliyor.

Spor ve Outdoor Giyim

outdoor giyim

Doğada geçireceğiniz zamanı konforlu ve güvenli olarak değerlendirmek için ortama uygun kıyafetler ve aksesuarlar fuarda yerini alıyor. Ayakkabılar, mont ve ceketler, polar ve içlik takımları, çok amaçlı sırt çantaları, termal eldiven, şapka ve boyunluk gibi birçok aksesuar ve giyim ürün çeşitleri sergileniyor.

 • Hacibey Özata

  Hacibey Özata

  9 Mayıs 2022

  İstanbul dan fuara servis olacak mı

 • İsmail Köse

  İsmail Köse

  16 Mayıs 2022

  Katılımcı firmalarını öğrenebilir miyiz ?

yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
isim
E-posta