Çerkezköy Özel Kurs Merkezleri

Çerkezköy Özel Kurs Merkezleri

resim 2021 09 10 071448 | Anadoluda Yaşam
Çerkezköy Özel Kurs Merkezleri

Çerkezköy özel kurs merkezleri hakkında sizler için kapsamlı bir araştırma yaptık. Bu araştırmamız da Tekirdağ/Çerkezköy’de bulunan kurs merkezleri, bu kurs merkezlerinin hedefleri ve adreslerini belirten bu yazımızı okuduğunuzda en azından özel öğretim kursları hakkındaki kafanızda oluşan soru işaretlerine bir nebze olsun cevap vermeye çalıştık.

 Öncelikle her ebeveyn çocuğunun eğitim öğretim alanında başarılı olmasını ister. Bu isteğini kimi anne baba özel kurs merkezlerine yâda özel okullara kayıt yaptırarak gerçekleştirir.  Tabii ki bunu düşünürken göz önünde bulundurmamız gereken birinci faktör: Her çocuğun biricik ve özel olduğu misyonunu uygulayan kurs merkezleridir. Ama bu özel kurs merkezinin aynı zamanda bunu uygularken de cebimizi yormamasıdır. Günümüz dijital ve yapay zekâ teknolojilerine de ayak uydurması bir kurs merkezinin seçilmesinde önemli bir kriteri oluşturmaktadır.

Neden Özel Kurs Merkezi

adam, aile, akıl içeren Ücretsiz stok fotoğraf

Şimdiki zamanda dünyada uygulanan eğitim sistemindeki en büyük sıkıntı çocukların sadece bilişsel zekâsına önem vermesidir. Hâlbuki eğitim bilişsel-görsel-sosyal zekâ alanlarıyla bir bütünlük gösterir. Çoklu zekâ kuramına göre her çocuk biriciktir anlayışından yola çıkarak karakter eğitimini de baz alan, geniş kapsamlı spor ve sanatsal programlarla da desteklenen, Çerkezköy özel kurs merkezleri ve özel okulları öğrencilerine bu anlayışla eğitim veriyorlar. Bu bağlamda ders zamanlarından arta kalan vakitlerini sosyal, sportif ve sanatsal faaliyetlere ayırarak öğrencileri her yönden geliştirmeyi hedefliyorlar.

Kurs merkezleri arasından seçim yaparken dikkat edeceğimiz bir diğer nokta ise sınıfların kaç kişilik olduğu, hangi öğrenci seviyesine hitap ettiği, kurs merkezlerinin teknolojik faaliyetlerden ne kadar yararlanabildiği, öğretmen deneyimleri ve oturduğumuz adrese yakın olmasıdır.

Hadi şimdi gelin hep beraber Çerkezköy kurs merkezlerine ve butik dershanelere birlikte göz atalım.

Çerkezköy Özel Kurs Merkezleri Listesi

1-Özel Çağdaş Butik Dershanesi

resim 2021 09 10 064637 | Anadoluda Yaşam

Özel Çağdaş Butik Dershanesi, hızlandırılmış eğitim programıyla özellikle İngilizce alanında eğitim vermektedir.4.sınıftan itibaren tüm öğrenciler tercih edebilir. Her yıl kendi başarılarını yılsonu faaliyetlerini İngilizce gösteri yaparak sergilemektedir. Sınıfları genel olarak 13-15 kişi arasında değişim göstermektedir. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Öztrak CD. Çerkezköy/Tekirdağ adresinde yer almaktadır.

2-Final Kurs Merkezi

Çerkezköy özel kurs merkezleri listesinde arasında yer alan Final kurs Merkezi hızlandırılmış eğitim programıyla ortaöğretim ve lise temel dersleri vermektedir. Sınıfları 11-15 kişi arasında değişim göstermektedir. Kendine özgü misyonlarıyla eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Gaziosmanpaşa Mah. Erdölen Sk. Çerkezköy/Tekirdağ adresinde yer almaktadır.

3-Kültür Kurs Merkezi

resim 2021 09 10 064739 | Anadoluda Yaşam

Üniversiteye hazırlık kursu olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Lise ve mezun olan öğrencilere hitap etmektedir. Aynı zamanda ek olarak İngilizce kursları da mevcuttur. Sınıflar 9 kişilik öğrenciyle sınırlıdır. Ulaşım açısından kolay bir yerde bulunur. Gazi Mustafa kemal paşa Mah. Öztrak cd. Cambazlar sok Burak Plaza adresinde yer alır. Daha ayrıntılı bilgi için kurs merkeziyle irtibata geçebilirsiniz.

4-Açı Özel Öğretim Kursu

resim 2021 09 10 065251 | Anadoluda Yaşam

Üniversiteye hazırlık kursu olarak eğitim vermektedir.5-8 kişilik sınıflarıyla sınırlı öğrenci kapasitesindedir. Lise ve mezun öğrencilere hitap etmektedir. Kendilerine has misyonlarıyla eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Gaziosmanpaşa Mah. Fatih Cad. No:17 Çerkezköy/ Tekirdağ adresinde yer almaktadır.

5-Çerkezköy Çözüm Eğitim Kurumları Kurs Merkezi

resim 2021 09 10 065016 | Anadoluda Yaşam

Çerkezköy Çözüm Eğitim Kurumları 5.sınftan mezun sınıfına kadar eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedirler. Velilerle irtibat noktasında kendilerine has misyonla farklı bir anlayış sergilemektedirler. Sınıfları 13-18 kişi arasında değişkenlik gösterir. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Cefa Sok. No:5 adresinde yer alır. Daha ayrıntılı bilgi için kurs merkeziyle irtibata geçiniz.

6-Sezgi Empati KPSS, ALES, DGS Kurs Merkezi  

resim 2021 09 10 065346 | Anadoluda Yaşam

Daha çok üniversite sonrası yapılan sınavlara ait dersler alanında eğitim veren Sezgi Empati, Çerkezköy özel kurs merkezleri listesinde yer alır. Birebir özel ders gibi imkânları da mevcuttur. Sınıfları 11-17 kişiliktir. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Öztrak Cd. no:61 adresinde yer alır.

7-Binot Kurs Merkezi  

resim 2021 09 10 065650 | Anadoluda Yaşam

Misyonları yabancı dilleri günlük hayatımızda rahatça kullandırmaktır.4.sınıf ve üzeri olan sınıflara eğitim vermektedir.17 kişilik sınıfları mevcuttur. Gaziosmanpaşa Mah. Fatih cd. No:2/4 Çerkezköy/Tekirdağ adresinde yer almaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için kurs merkeziyle irtibata geçiniz.

8-Çerkezköy Bilim Matematik Kursu

resim 2021 09 10 065535 | Anadoluda Yaşam

Özel ders ve grup dersi konsepti ve VIP sınıflarıyla farklı bir anlayış sergilemektedir.1.sınıftan itibaren her çocuğa ve gençlerimize eğitim vermektedir. Sınıf mevcutları 1-8 kişi olarak değişim göstermektedir. İstasyon Mah. Pınarlı sok. No:1/a adresinde yer alır. Daha ayrıntılı bilgi için kurs merkeziyle irtibata geçiniz.

9-Metaor Kurs Merkezi

resim 2021 09 10 064414 | Anadoluda Yaşam

6 yaş ile 14 yaş arasındaki çocuklara ders vermektedir. Evde ödev yapmaya son sloganıyla çalışan annelerin özellikle dikkatini çekmektedir. Sınavlara birlikte çalışma, konu tekrarı konusunda çalışmaları vardır. Özellikle matematik ve İngilizce derslerine ağırlık vermektedirler. Aynı zamanda yüzme, bale, satranç, voleybol, basketbol vb. alanlarında kursları da mevcuttur. Sınıf kapasiteleri derslere göre değişkenlik gösterir. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Güven sok. No:5 Çerkezköy/Tekirdağ adresinde ve Çerkezköy özel kurs merkezleri listesinde yer almaktadır.

10-Özel Çağdaş Özel Öğretim Kursu

resim 2021 09 10 065735 | Anadoluda Yaşam

YKS ve LYS öğrencilerine hitap etmektedir. Misyonları Mentor öğretmen yöntemiyle öğrencileri sınava hazırlamaktır. Özellikle matematik ve geometri derslerinde eğitim vermektedir.7-11 kişilik sınıfları mevcuttur. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Öztrak Caddesi. NO:39 Çerkezköy/Tekirdağ adresinde yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için kurs merkeziyle irtibata geçiniz.

11-Özel Kapaklı Fen Dershanesi

Hızlandırılmış eğitim programıyla TYT, AYT, LGS öğrencilerine hitap etmektedir. Sınıf mevcutları 11-15 kişi arasında değişmektedir. İsmetpaşa Mah. Hisar SK. Kapaklı Bldy. Çerkezköy/Tekirdağ adresinde bulunmaktadır.

12-Kariyer Eğitim Kurs Merkezi

resim 2021 09 10 065113 | Anadoluda Yaşam

Çerkezköy özel kurs merkezleri listesinde yer alan Kariyer Eğitim, her yaş seviyesine uygun MEB onaylı kurs, sertifika, mesleki yeterlilik eğitimi vermektedir. Sınıf mevcutları 15-20 kişi arasındadır. Gaziosmanpaşa Mah. Atatürk Cad. No:44 Çerkezköy/Tekirdağ adresinde yer alır. Daha ayrıntılı bilgi için kurs merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
isim
E-posta